TURGUT REİS EVLERİ HAKKINDA

TURGUTREİS EVLERİ HAKKINDA

Meram Belediyesi'nin en büyük kentsel dönüşüm alanı içinde bulunan Turgutreis evleri, yükselen değer ve cazibe merkezi Aymanas Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Turgutreis evleri Ahmet Özcan ve Karaman caddelerine yakın lokasyonda modern ve estetik mimari anlayışıyla tüm Konya'ya örnek olacak bir proje olarak hayata geçirilmektedir.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında bölgede yürütülen bu ilk projede; 5 farklı büyüklükte daire tipi oluşturulmuş, her daireye 1 adet kapalı otopark yapılması planlanmıştır. Site içindeki geniş yeşil alanlar ile ailelerimizin sosyal yaşamlarına renk katılması amaçlanırken, site sakinlerimizin hayat standartlarını yükseltecek konforlu yaşam alanlarına da projemizde yer verilmiştir. Proje dâhilinde yapılması planlanan ticari dükkânlar ile hem Turgutreis Evleri sakinlerinin, hem de yakın çevredeki mahallelilerin talepleri karşılanacak, geniş park alanları ve diğer sosyal sahalar bölgeye yeni bir soluk getirecektir.

Toplamda 36.500 m2 arsa alanı, 591 adet daire, 1520 m2 ticari alanı, 11637 m2 yeşil alanı ve kapalı-açık otopark alanları ile Meram ilçesinin en büyük Kentsel Dönüşüm Projesi; Turgutreis Evleri ile tanışın!


Not: Zemin kat daireler, üyelik alınacak dairelere dahil edilmeyecektir.

Turgutreis Evleri

Konumumuz

İletişim Bilgileri

İletişim formu aracılığıyla bizlere istek ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

  • Adres

    Aymanas Mahallesi , Fıstıközü Sokak No :11 Meram -KONYA

  • Telefon

    0 332 358 00 42 Hafta içi 08:30-18:00 arası

  • EMAIL

    turgutreisevleri@gmail.com

İLETİŞİM FORMU

Tasarım